آلمان و جذابیت های گردشگری

تالار قدیمی شهر بامبرگ آلمان

آلمان : بامبرگ شهری تاریخی در استان باواریا و محل قرار گرفتن تعدادی از بناها با معماری برجسته است. البته هیچ کدام از این بناها به اندازه آلتس رایتوس یا تالار قدیمی شهر (Old Town Hall) جالب و مهم نیستند. طبق روایت ها اسقف شهر به ساکنین بامبرگ اجازه ساختن سالن شهرداری را نمی داد. بنابراین آنها تصمیم گرفتند ساختمان را در مکانی دور از انتظار بسازند. آلتس رایتوس یا همان تالار قدیمی شهر در وسط پلی بر روی رود Regnitz ساخته شده است. داخل این تالار قدیمی با نقاشی های دیواری برجسته ای تزئین شده است.

بامبرگ

جاهای دیدنی آلمان اسن

آلمان، مهم ترین مرکز تولید زغال سنگ و فولاد بوده است، اما اکنون برایجذب مردم محلی و بازدیدکنندگان، به محل تولید، تجارت و فرهنگ تبدیل شده است، درحالیکه رد پای صنایع سنگین قبلی هنوز هم، در شهر دیده می شود. علاوه برجاذبه های فرهنگی یک کمربند سبز دوست داشتنی، شهر را به دو”قسمت تقسیم کرده. قسمت قرون وسطایی شهر، بهترین مکان برای کاوش است.

اسن

موزه های فرهنگ و هنر

این شهر با در بر داشتن موزه های بزرگ، فرهنگی و هنری زنده و یک مرکز عظیم نمایشی، که دلایل بیشتری برای صرف وقت در این شهر را به شما می دهد. در این شهر جنگلی وجود دارد، که بزرگ ترین جنگل شهری درتمام اروپا را نشان می دهد.

در تابستان، نمایشگاه های بزرگ کامپیوتر و فن آوری در این شهر، مردم را به خود جذب میکند.

موزه تاریخی در المان

شهر ثروتمند

در این شهر هم میتوانید شاهد بناهای بازسازی شده تاریخی باشید و هم از دیدن فناوری و سبک های نوآورانه و خلاقانه لذت ببرید. این شهر رنگی زنده دارد.

بناهای تاریخی فوق العاده نورنبورگ آلمان

از هر قسمت این شهر تاریخ می بارد، اگر چه در طول جنگ جهانی دوم بمباران شده بود، اما بیشتر معماری های این شهر حفظ و بازسازی شده است. این شهر با تمام زیبایی هایش بناهای تاریخی دارد که هرکسی را به وجد می آورد.

المان زیبا

مونیخ

مونیخ شهری بی نهایت ثروتمند است، در حالی که ظاهری امروزی دارد، اما کاملا میراث فرهنگی خود را برجسته داشته است. این شهر، دارای کاخ های سلطنتی زیادی میباشد.

مونیخ شهر تاریخ و فرهنگ

اداب و رسوم آلمانی ها

شاید برای اکثر مردمجالب باشد که آلمانی ها معمولا وقتی وارد مکانی می‌شوند، یا آن‌جا را ترکمی‌کنند با حضارش تعاملی خواهند داشت چه خانه، مغازه، اداره،یا هر جای دیگری باشد. شاید در کشوری مثل آمریکا یا انگلستان وقتی به مهمانی دعوت شوند، هنگام ورود همان سلام کردن کفایت داشته باشد، ولی در آلمان به دیگران معرفی می‌شوند و در ادامه باید با اکثر حضار دست بدهند.

جالب ترین ها در مورد آلمان را بدانید

  • آلمان یکی، از پرتراکم ترین، کشور های اروپاست.
  • برلین 9برابر بزرگ تراز پاریس است.
  • یک سوم کشور آلمان همچنان پوشیده شده از جنگل است.
  • پایتخت آلمان 7 بار تعویض شده است.
  • آلمان به سرزمین شعرا و فیلسوف ها معروف است.
  • تیم فوتبال آلمان دومین تیم موفق جهان است.
  • آلمان دارای 150 کاخ است.

همه چیز در مورد تحصیل در دانشگاهای آلمان

شاید برایتان جالب باشد، که ازدانشگاهای آلمان بدانید. در دانشگاه های آلمان مبالغ کاملا اندکی بابت شهریه پرداخت میشود، چه در دانشگاهای دولتی چه علمی کاربردی. این کشور یکی از بهترین مقاصد برای تحصیل است.

دانشگاه در آلمان

برلین و زیبایی هایش

پروازهای برلین پایتخت زیبای آلمان، نسبتا ارزان است. پرواز های مختلفی از سراسر جهان هر روزه به این شهر سفر میکنند که اگر مناسبت های آنچنان درکار نباشد، بسیار مناسب است. معمولا در شهر برلین یک مرکز خرید مربوط به آنجا قرار دارد. که خرید در این منطقه بزرگ زیاد گران نیست. برلین “تابستانش رویایی” و بینظیر است و پیاده”رو هادر تسخیر رستوران های جذاب و موزه های شگفت انگیز قرار دارد.

برلین

عجیب ترین ها در مورد برلین

برلین به عنوان پایتخت آلمان، از مهم‌ترین شهرهای این کشور و قاره‌ی اروپا به شمار می‌رود. قدمت تاریخی و موقعیت جغرافیایی برلین، جاذبه‌های تاریخی، فرهنگی و طبیعی متنوعی را برای آن به ارمغان آورده‌اند. از طرفی برلین به عنوان یکی از قطب‌های تکنولوژی و اقتصادی جهان مطرح است. جمع این موارد این شهر را به مقصدی پرطرفدار برای علاقه‌مندان تبدیل می‌کند.

شب های برلین