با فرودگاه سنگاپور بیشتر آشنا شوید.Singapore Changi Airport

با فرودگاه سنگاپور بیشتر آشنا شوید: Singapore Changi Airport

آژانس هواپیمایی چیستا قصد دارد، در این مقاله شما را با برترین فرودگاه دنیا یعنی فرودگاه بین المللی چانگی در سنگاپورآشنا کند.

فرودگاه ها محل تجمع هزاران نفر از سرتاسر دنیا هستند که به دلایل مختلف سفر می کنند و در این مکان دور هم جمع می شوند. اهمیت پرواز و سفر هوایی آن قدر در جوامع امروزی زیاد شده که به یکی از محبوب ترین راه های سفر تبدیل شده است و روز به روز افراد بیشتری برای مسافرت از هواپیما استفاده می کنند. در سرتاسر دنیا فرودگاه های بسیار لوکس و مدرنی ساخته شده که تنها یک فرودگاه ساده برای رفت و آمد مسافران نیستند، بلکه با امکانات و خدمات مدرنی که ارائه می دهند به مکان و جاذبه ای گردشگری و مشهور تبدیل شده اند.

فرودگاه بین المللی چانگی  در سال ۱۹۸۱ میلادی در سنگاپور  ساخته شده است و تحت نظارت شرکت هواپیمایی سنگاپور و شرکت تابعه ی سیلک ایر  silk air  اداره می شود. دراین فرودگاه پرواز های کم هزینه هم انجام می شود و به همین خاطر  چانگی بسیار مورد علاقه ی این گونه ایرلاین ها است.  این فرودگاه دارای استانداردهای بالا درسطح بین المللی است و کلیه پروازهای این فرودگاه بین المللی هستند یعنی این فرودگاه پرواز داخلی ندارد. دلیلش هم این است که سنگاپور کشور کوچکی است و نیاز به پرواز داخلی ندارد.

این فرودگاه سیستم حمل و نقل و جا به جایی خیلی خوبی دارد و دسترسی از این فرودگاه به تمام نقاط در سطح سنگاپور بسیار راحت و سریع صورت می گیرد. باید ذکر شود که این فرودگاه در 6 سال متوالی بهترین فرودگاه جهان شناخته شده است. از جمله معیارهای رتبهبندی سطح  فرودگاه ‌ها می‌توان به امکانات رفاهی، خدماتی، محل سرویس‌های بهداشتی، تسلط کارکنان فرودگاه به زبان اشاره کرد.

وقتی برای بار اول وارد فرودگاه چانگی می شوید احساس می کنید وارد یک مرکز تفریحی و گردشگری جذاب و هیجان انگیز شده اید. اکثر برندهای شناخته شده در سطح دنیا در این فرودگاه نمایندگی دارند و در واقع این فرودگاه در کنار کار اصلی خود بستری را فراهم کرده که افراد از اوقات فراغت خود بتوانند حداکثر استفاده را داشته باشند. و به خرید و تفریح و … بپردازند.

سبک معماری و سازه های مدرن و بی نظیر، عملکرد کارآمد، امکانات و خدمات تسهیلی لوکس و مجلل و تنوع زیادی از انواع  رستوران ها و کافه ها و فروشگاه ها تجربه ای لذت بخش از حضور در این فرودگاه را به مسافران ارائه می دهد. جالب است بدانید که در فرودگاه چانگی چندین سالن سینما و نمایش، سرگرمی های چندرسانه ای و جالب تر ازهمه یک آسانسور غول پیکر و هیجان انگیز وجود دارد.

Singapore Changi Airport

Singapore Changi Airport

Singapore Changi Airport

Singapore Changi Airport

Singapore Changi Airport

Singapore Changi Airport

Singapore Changi Airport

Singapore Changi Airport

Singapore Changi Airport

Singapore Changi Airport

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید