بهترین اپلیکیشن های موبایل برای سفر

بهترین برنامه های کاربردی موبایل برای مسافرت کدامند؟

 

امروزه تقریبا اکثر مردم، از تلفن هوشمند استفاده میکنند. بنابراین اطمینان از این که، شما از بهترین برنامه های کاربردی مناسبی استفاده میکنید، میتواند فعالیت های، روزانه شما را بسیار راحت تر کند.

میلیون ها اپلیکیشن برای تلفن های هوشمند، وجود دارد، این برنامه ها نه تنها زندگی، را برای شما آسان تر میکند، بلکه با طیف گسترده ای از اطلاعات، مانند: بهترین مسیر ها، نقشه های آفلاین، مبدل های ارزی، حمل و نقل، هتل ها و مترجمان زبان و… ، باعث صرفه جویی در هزینه، و زمان زیادی نیز میشوند.

ما در این مقاله به چند مورد، از بهترین های آن اشاره میکنیم، که استفاده از آنها میتواند، به هنگام مسافرت، برای شما بسیار مفید باشد.

پس قبل از شروع سفر خود، مطمئن شوید که این برنامه ها را بارگذاری کرده اید.

 

  • Maps.Me
  • XE Currency
  • Uber
  • Instagram
  • Airbnb
  • Booking.com
  • TripAdvisor
  • Google Translate

 

 

Maps.Me . 1

این روزها بیشتر مردم از ،Google map برای مشاهده و انتخاب مسیر استفاده میکنند، اما از این برنامه تنها میتوان با اتصال به داده تلفن همراه یا Wifi استفاده کرد.

Maps.me یکی از بهترین برنامه ها و یک گزینه ی مناسب،جایگزین برای زمانی است که شما به این اتصالات، دسترسی ندارید (و یا نمی خواهید اطلاعات را ذخیره کنید) و به شما، این امکان را میدهد که به صورت آفلاین سفر کنید.

 اپلیکیشن سفر

 

برای دنلود اینجا وارد شوید

 

 

XE Currency . 2

یکی از گیج کننده ترین، کارهایی که به هنگام سفر، ( به ویژه زمانی که قصد بازدید از کشورهای زیادی را داریم ) با آن مواجه میشویم، تبدیل ارز است.

XE Currency یکی،از بهترین برنامه های موجود، برای انجام آسان این کار است.

این برنامه به طور مداوم، با نرخ ارز مستقیم به روز رسانی میشود و شما میتوانید، جدیدترین آنها را ذخیره کنید،

و در حالی که هنوز آفلاین هستید، میتوانید به آنها دسترسی، داشته باشید. گزینه ای برای ذخیره حداکثر 10 ارز وجود دارد.

 اپلیکیشن موبایل دلار ارز

 

برای دانلود اینجا وارد شوید

 

 

Uber .3

Uber یک برنامه بزرگ و درحال گسترش است. این برنامه قادراست، آنچه که از یک سرویس تاکسی میخواهید، با پرداخت کسری از هزینه برای شما فراهم کند.

این برنامه در 84 کشور و بیش از 800 شهر، در سراسر جهان موجود است.

پس از وارد شدن اجازه دهید GPS شما را پیدا کند، وسپس مقصد خود را تایپ کنید. سپس به طور خودکار، نزدیکترین راننده uber را پیدا میکند، و نرخ صحیح هزینه سفر را اعلام میکند

همه این کارها از طریق  paypal، انجام میشود و در صورت بروز مشکل قابل ردیابی است. این سیستم باعث میشود، رانندگان تاکسی نتوانند ادعای مبلغ ،2-3 برابری کرایه واقعی را بکنند.

 تاکسی سفر

 

برای دانلود اینجا وارد شوید

 

 

 

Instagram .4

شاید در هنگام سفر نتوانتید، عکس ها و فیلم های جذابتان را، با همه ی دوستان و آشنایان، خود به اشتراک بگذارید، اما اینستاگرام یک بستر عالی، برای انجام چنین کاری را برای شما فراهم میسازد.

با گزینه های متعدد برای ویرایش عکس هایتان، و نمایش آنها برای میلیون ها کاربر برنامه ای، بسیار عالی است.

شما همچنین قادرهستید، هشتگ ها و مکان های جغرافیایی را، جستجو کنید تا عکس ها و فیلم های دیگر کاربران را پیدا کنید.

در حالت کلی، اینستاگرام از بهترین برنامه های کاربردی، دانش گسترده و اطلاعات بسیاری را، در اختیار جامعه قرار میدهد، که یکی از نمونه های آن مربوط به ویژگی سفر است.

 اینستاگرام موبایل

 

برای دانلود اینجا وارد شوید (Ios)

برای دانلود اینجا وارد شوید (Android)

 

 

Airbnb .5

این برنامه تقریبا مورد استفاده همه، افراد شناخته شده و قرار میگیرد.

Airbnb با ارائه قیمت های بسیار ارزان تر، برای مکان های منحصر به فرد و معتبر، برای اقامت، مانند: خانه های بومی، خانه های ییلاقی و اجاره ای، اتاق خواب ها، و هتل ها، را به طور انبوهی کم میکند.

فقط کافیست در مکانی که میخواهید اقامت کنید، تاریخ ها و سایر موارد مانند، ( Wifi ، استخر، تهویه هوا و …) ، دامنه قیمت خود را ببینید، و بهترین گزینه مورد نیازتان را پیدا کنید.

این برنامه در اکثر نقاط جهان، قابل استفاده است و جزء برنامه های ضروری سفر به شمار می آید.

کاربردی اپلیکیشن موبایل

 

برای دانلود اینجا وارد شوید(IOS)

برای دانلود اینجا وارد شوید(Android)

 

 

Booking.com .6

قبل از سفر از داشتن این برنامه، در تلفن همراه خود مطمئن شوید. این یک اپلیکیشن ضروری، برای دوست داران سفر است.

Booking.com نیز مانند Airbnb ، یکی از بهترین برنامه های سفر، برای رزرو هتل، و خانه در سراسر جهان است. با داشتن بیش از 1.5 میلیون گزینه، که شامل هتل ها، متل ها، خانه های اجاره ای، و… میباشد، میتوانید با سهولت در شهر مقصد خود جستجو کنید.

اکثر مکان ها دارای گزینه لغو رایگان هستند ، که در صورت تغییر در برنامه سفر، و یا تغییر نظر خود، میتوانید از آن استفاده کنید.

اپلیکیشن سفر بوکینگ

 

برای دانلود اینجا وارد شوید

 

TripAdvisor .7

این اپلیکیشن موبایل، به شما این امکان را میدهد، که میلیون ها مکان مختلف، از جمله اماکن اقامتی، جاذبه های گردشگری، رستوران ها و کافه ها و دیگر موارد را بررسی و انتخاب کنید.

کافی است آنچه را که به دنبالش هستید، تایپ کنید و منتظر باشید از میان گزینه های دست اول خود، بهترین را ارائه کند.

این یک روش خارق العاده برای هتلی است، که شما از Booking.com یا Airbnb  پیدا کرده اید. نکته جالب این است که، شما میتوانید در شهرها جستجو کنید،،

و بهترین مکان های دیدنی را برای بازدید، با این راهنمای سفر مشاهده کنید و این به برنامه ریزی، و زمان بندی شما در سفر کمک خواهد کرد.

 کاربردی موبایل سفر

 

برای دانلود اینجا وارد شوید(IOS)

برای دانلود اینجا وارد شوید(Android)

Google Translate .8

اکثریت جمعبت جهان، به زبان انگلیسی با درجه های مختلفی، آشنایی دارند و صحبت میکنند. برخی مسلط هستند و برخی فقط تعداد کمی از کلمات و عبارات را میشناسند.

این امر میتواند، برای بیشتر مسافران ناراحت کننده باشد، و در هنگام یادگیری سایر زبان ها، کمی نارضایتی داشته باشند.

به همین دلیل وقتی به بعضی از شهرهای روستایی، سفر میکنید و کسی در آنجا به زبان انگلیسی صحبت نمی کند، احتمالا غافلگیر و مضطرب خواهید شد.

Google translate یک برنامه ی کاربردی، بسیار خوب که ترجمه بیش از 100 زبان مختلف را در اختیار شما قرار می دهد، و به شما این امکان را میدهد تا با، صدای بلند به ترجمه ها گوش دهید.

با این ویژگی ها، این برنامه کاربردی، زندگی و سفر را برای شما و کسانی، که در تلاش برای گفت و گو هستند، فوق العاده آسان تر میکند.

برنامه موبایل سفر

 

برای دانلود اینجا وارد شوید(IOS)

برای دانلود اینجا وارد شوید(Android)