مشاوره رایگان

چه کشورهایی برای ادامه تحصیل پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی به زبان انگلیسی نیاز به مدرک زبان ندارند؟

تحصیل در رشته های گروه پزشکی بدون مدرک زبان

چه کشورهایی برای ادامه تحصیل پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی به زبان انگلیسی نیاز به مدرک زبان ندارند:

تحصیل در رشته پزشکی در کدام کشورها نیاز به مدرک زبان ندارند؟ این سوال بسیاری از متقاضیان ادامه تحصیل پزشکی; دندانپزشکی و داروسازی به زبان انگلیسی است که میخواهند در دانشگاهی درس بخوانند که مدرک زبان از آنها نخواهد; پس این مقاله را کامل بخوانید:

چین:

تعدادی از دانشگاه های چین با رتبه های جهانی مناسب نیز نیاز به داشتن مدرک زبان انگلیسی برای دوره های پزشکی; دندانپزشکی و داروسازی به انگلیسی ندارند; اما اغلب دانشگاه های این کشور نیاز به داشتن مدرک زبان انگلیسی دارند.

مجارستان:

اگر دوره یک ساله کالج pre-med را در مجارستان با موفقیت بگذرانید میتوانید; در دانشگاه بدون داشتن مدرک زبان انگلیسی پذیرفته شوید; دانشگاه های مجارستان دارای رتبه های جهانی بسیار عالی هستند; و یکی از جذاب ترین مقاصد تحصیلی رشته های پزشکی; دندانپزشکی و داروسازی در اروپا میباشند.

اوکراین:

کشور اوکراین سالهاست که مقصد بسیاری از متقاضیان تحصیل پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی است; دانشگاه های این کشور از اعتبار بالایی برخوردارند و سالانه متقاضیان بسیاری را بخود جذب میکنند; دانشگاه های این کشور برای تحصیل به زبان انگلیسی نیاز به مدرک زبان ندارند.

روسیه:

دانشگاه های این کشور اروپایی آسیایی نیاز به داشتن مدرک زبان انگلیسی ندارند و بعضا در میان متقاضیان از درجه اعتبار بالایی برخوردارند; دانشگاه های روسیه برای ادامه تحصیل به زبان روسی یا انگلیسی نیاز به مدرک زبان ندارد اما داشتن آیلتس 6 آکادمیک میتوانید آزمون زبان انگلیسی ورودی دانشگاه ها را لغو کند.

اسلواکی:

تحصیل به زبان انگلیسی در دانشگاه Comenius اسلواکی هم نیاز به داشتن مدرک زبان ندارد و یک فرصت عالی برای علاقه مندان به تحصیل رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی است تا بتوانند در دانشگاهی در حوزه شنگن به زبان انگلیسی بدون نیاز به مدرک زبان تحصیل کنند.

تماس با ما