جاهای دیدنی مهم برزیل که سالانه گردشگران زیادی دارد

جاهای دیدنی مهم برزیل که سالانه گردشگران زیادی دارد

کلیسا جامع برزیل

یکی از بزرگترین و پرجمعیت ترین کشورهای آمریکای جنوبی است. پایتخت شهر برزیل، برزیلیا است. ساختمان این کلیسا اثر معماری برزیلی اسکار نیمایر است. عبادتگاه مخصوص کاتولیک های رومی است. بازدید از اینجا حس عجیبی دارد. نمای ساختمان کلیسا شیشه ای است. ساختمان این کلیسا به صورت هذلولی گون ساختند. شکل ظاهری و معماری خاصی دارد. کلیسا در زیرزمین ساخته شده و از بیرون سقف و گنبد بنا را میتوانید ببینید. مجسمه های فرشته ای از سقف آویزان است، که شکوهی روحانی به این بنا می بخشد. یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری کلیسا جامع برزیل است. سقف شبیه به آسمان طراحی شده است. ساخت این ساختمان با نمای شیشه ای کار فوق العاده ای بوده است.

برای دیدن این کشور زیبا و پربازدید با ما در تماس باشید.

کلیسا جامع برزیل

کلیسا جامع برزیل

ساحل کوپاکابانا

یکی از معروف ترین و زیباترین سواحل، ساحل کوپاکابانا است. مهم ترین سنبل کوپاکابانا فضای سرزنده و رنگارنگ آنجا است. مجسمه های شنی زیبایی در ساحل کوپاکابانا است. به یکی از کافه های ساحل بروید و شیر نارگیل های تازه سفارش دهید. این ساحل 4 کیلومتر طول دارد. روبرتو بورله ماکس ساحل کوپاکانابا را طراحی کرده است، در قسمت عقبی طرحی از موج های سیاه و سفید دارد. رستوران های برزیلی فوق العاده در این منطقه وجود دارد. تعداد زیادی از بازیگران هالیودی را در این منطقه می توانید ببینید.

ساحل کوپاکابانا

ساحل کوپاکابانا

منطقه پلورینیو

منطقه ای است که تمام خیابان های آن سنگ فرش است. منطقه ای تاریخی و قدیمی است. این شهر قدیمی، با ساختمان های رنگی و بناهای زیبا است. گردشگران زیادی از این منطقه دیدن می کنند. با انواع رستوران ها و مراکز خرید به صورت مدرن درآمده است. سالوادور در ماه های زمستان، می تواند خیلی بارانی باشد. شهری داغ است و گرما توسط اقیانوس و خلیج است. پلورینیو به عنوان یک بخش از سالوادور، شهر درون یک شهر شناخته شده است. ساختمان ها و کلیسا ها به سبک زیبای اروپایی بنا شده است.

منطقه پلورینیو

منطقه پلورینیو

مجسمه مسیح منجی

این مجسمه در شهر ریودوژانیرو قرار دارد. این مجسمه در حالت ایستاده و دستان خود را باز کرده است. یک دست به سمت محله های فقیرنشین و یک دست به سمت محله های ثروتنمند است. نشان دهنده این است، که پذیرش همه ی انسان ها در آغوش مسیح است. فضای بین دو دست مجسمه 28 متر است. وزن مجسمه 635 تن است، و از سنگ صابونی است. سالانه 2 میلیون نفر بازدید دارد. این مجسمه از پربازدید ترین ها است. ساخت مجسمه از 1922 تا 1931 است. این مجسمه در پارک ملی برزیل است. به عنوان پنجمین مجسمه بزرگ دنیا و چهارمین تندیس بزرگ جهان است.

مجسمه مسیح منجی

مجسمه مسیح منجی

پارک ایبیراپوئرا

این پارک در شهر سائوپائولو است، که یکی از پر جمعیت ترین شهرها است. این پارک را رابرتو برل مارکس طراحی کرده است. این پارک در نزدیکی یک دریاچه قرار گرفته است. اسکار نیمیر در این پارک ساختمان های زیبایی طراحی کرده است. موزه هایی در این پارک قرار دارد که برای گردشگران مکان مناسبی است که با بلیط خارجی سفر کرده اند. این پارک، یکی از بزرگترین پارک های آمریکای لاتین می باشد. این پارک به عنوان جاذبه توریستی در جهان شناخته شده است. پارک دارای موزه، مرکز خرید، رستوران، استخر، دوچرخه سواری است. در این شهر از کلیسا سائوپائولو دیدن کنید.

پارک ایبیراپوئرا

پارک ایبیراپوئرا

پارک آبی برزیل

در شهر فورتالزا که یکی از زیباترین شهرهای برزیل است، یکی از بهترین و برترین پارک های آبی دنیا است. در این پارک بلندترین و هیجان انگیزتزین جاذبه های آبی طراحی شده است. از بازی در این پارک آبی خسته نخواهید شد. یکی از شگفتی های مهندسی این پارک سرسره آن است. سقوط آزاد پایی که افراد به تنهایی و بدون امکانات سقوط آزاد انجام می دهند. هتل های لوکس پارک آبی به شما اطمینان می دهد که اوقات بسیار خوشی سپری کنید. این ساحل بزرگ دارای پارک آبی، رستوران، هتل، کافه، زمین بازی کودکان است.

پارک آبی برزیل

پارک آبی برزیل