هامبورگِ دوست داشتنی

هامبورگ

دومین شهر بزرگ آلمان هامبورگ است، که لقب بزرگترین بندر اروپا را هم به خود گرفته است. بدون شک هامبورگ یکی از مهم ترین و ثروتمند ترین شهر ها در کل اروپاست. متروی شهر هامبورگ در سال 1912 تاسیس شده و دارای چهار خط و 91 ایستگاه است که جزو یکی از قدیمی ترین متروهای دنیا به حساب می آید. دفتر مرکزی مجله‌های چاپی و روزنامه‌های اشپیگل، اشترن و دی تسایت و مرکز بزرگترین شرکت رسانه‌ای آلمان روزنامه بیلد در هامبورگ است.

هامبورگ

آب و هوای هامبورگ

آب و هوای این شهر گرم و دریایی است و میزان بارش سالیانه حدود 738 میلیمتر می باشد.

هامبورگ

محبوب ترین رستوران های هامبورگ

در این بخش با برخی از محبوب ترین رستوران های هامبورگ آشنا می شویم، که شاید حتی فکر کردن به آن ها شما را گرسنه کند.

رستوران های محبوب

رستوران لیمان

رستوران لیمان در بخش ساحلی این شهر واقع نشده است، اما طرفداران غذاهای دریایی این شهر، مشتاقانه به این رستوران می روند تا بهترین نوع غذای دریایی برای آن ها سرو شود. راز محبوب بودن این رستوران، آماده سازی بشقاب های ترکیبی است، ترکیبی عجیب و خوشمزه از انواع غذاهای دریایی مختلف و علاوه بر آن قیمت غذاهای این مکان هم مناسب است.

هامبورگ

رستوران بکا در هامبورگ

اگر یک بار به این رستوران لبنانی سری بزنید، برای بار دوم هم حتما برای تست دیگر غذاهای آن به این رستوران خوشمزه می روید.

رستوران بکا، دسر های خوشمزه ای دارد که بعد از غذای اصلی سرو خواهند شد، پس در وعده اصلی زیاده روی نکنید که برای دسرهایی با مزه ی جادویی جا داشته باشید، چون نمی شود از خوردن آن گذشت!

هامبورگ

رستوران LEAF

اگر به دنبال رستوران گیاهی هستید که انواع غذاهای بین اللملی گیاهی در منوی آن باشد، بهترین انتخاب رستوران LEAF است. حتی اگر شما میلی به خوردن غذاهای گیاهی ندارید با دیدن فضای آرام و زیبای این مکان حتما مشتاق آن خواهید شد.

هامبورگ

رستوران Alt Helgoländer Fischerstube

رستوران  Alt Helgoländer Fischerstube در جلوی بازار ماهی فروش ها قرار دارد، از این رو یکی از محبوب ترین مکان ها برای خوردن غذاهای دریایی است. غذاهای این رستوران، به روش های سنتی و مدرن طبخ می شود، و جالب این است که چیزی که شما در بشقاب غذای خود دارید، صید همان روز است. چشم انداز این رستوران بندری، شگفت انگیز است و اشتیاق خوردن غذا را برای شما چندین برابر خواهد کرد.

هامبورگ

رستوران دال فابرو

شاید هوس خوردن غذاهای ایتالیایی را در هامبورگ کنید، پس باید به رستوران دال فابرو بروید که غذاهای ایتالیایی را به بهترین شکل ممکن و قیمت خوب سرو می کند. فضای داخلی این رستوران با شمع های مختلف دیزاین شده که باعث آرامش بخش بودن این رستوران شده است.

هامبورگ

جاذبه های توریستی

همانطور که در بالاتر اشاره داشتیم، این شهر بندری یکی از بزرگترین شهر های اروپاست، از این رو جاذبه های فراوانی برای دیدن و گشت و گذار دارید.

باغ وحش هامبورگ

باغ وحش، یکی از دیدنی ترین مکان هاست، که در سال 1907 به دست نام کارل هاگن بک جی آر تاسیس شده است. شما هیچ قفسی در این باغ وحش نمی بینید. مدیران سعی دارند حیوانات را در محیطی بسیار شبیه به محیط زندگی طبیعی خود نگهداری کنند. علاوه بر دیدن حیوانات در محیطی خوب، می توانید به حیوانات مختلف غذا بدهید و حتی سوار بر فیل یا اسب های پونی بامزه شوید.

هامبورگ

موزه شکلات

شکلات یکی از محبوب ترین خوراکی ها در بین تمام جهان است. به هر کسی که طرفدار شکلات باشد، پیشنهاد می شود;به موزه شکلات حتما برود. بهترین و خوشمزه ترین شکلات ها را در اینجا می توانید پیدا کنید، این موزه را از دست ندهید.

هامبورگ

تونل آلتر

تونل آلتر از زیر رودخانه ی البه می گذرد که با گذر از آن، شما به قرن هفتاد میلادی سفر می کنید. داخل این تونل تاریخی نقش هایی منحصر به فرد وجود دارد که دیدن آن ها تجربه ای فراموش نشدنی را در خاطر شما باقی می گذارد.

آلمان_هامبورگ

کلیسای سنت میشل

مشهور ترین کلیسای شهر، سنت میشل است که سالیان طولانی ست که مردم را جذب خود کرده است. از بالای برج بلند 132 متری این کلیسا می توانید نمایی زیبا از بندر داشته باشید. اگر به این کلیسا رفتید، دیدن ساختمان های تاریخی و کلیسای St. James’s که در حوالی آن است را فراموش نکنید.

خانه ‌ی تاریخی  Jenisch Haus

این بنا در قرن نوزدهم میلادی ساخته شده است. که در آن زندگی افراد سطح بالای قرن;نوزدهم آلمان را می توانید ببینید.

هامبورگ

این ها فقط بخشی از دیدنی های خوب این شهر زیبا بوده است.

سوغاتی هامبورگ

اگر دنبال بهتربن سوغاتی در این شهر هستید، خوشمزه ترین گزینه شکلات است.