هتل ها و غذا های ایتالیا

ایتالیا

ایتالیا کشوری توسعه یافته است و جزو هشت کشور صنعتی به شمار می آید. واحد پول این کشور یورو و زبان رسمی آن ایتالیایی است. جمعیت ایتالیا 60 میلیون و 600 هزار نفر است، که از نظر کثرت جمعیت در رتبه پنجم قرار دارد و از این تعداد جمعیت تقریبا 91 درصد مردم آن مسیحی هستند. آب و هوای ایتالیا مدیترانه ای است، که به دلیل وجود رشته کوه آلپ در شمال کشور باعث سردی آن شده است و در جنوب آن آب و هوا گرم وخشک است.

ایتالیا

ایتالیا

هتل های ایتالیا

کاخ های قرون وسطایی که به سوئیت های لوکس تبدیل شده اند، تا بوتیک هتل های کوچک که به امکانات مدرن امروزی مجهز بوده و محیط اختصاصی و شهری دارند. پانسیون های قدیمی که در مراکز تاریخی شهر قرار گرفته اند، تا استراحتگاه های با کلاس کنار رودخانه ها را می توان در ایتالیا یافت.

هتل بلموند کوروسو،راولو

دهکده راولو در بالای کوه قرار گرفته است که می توان کافه ها، رستوران ها، موزه ها، ویلاها، هتل های زیبا را تماشا کنید. هتل بلموند کوروسو یکی از جاذبه های ایتالیا می باشد. این هتل در سواحل آمالفی در منطقه ای ساخته شده که قدیم جایگاه کاخی بوده است. این هتل در بلند ترین بخش روستای راولو واقع شده است، و گردشگران می توانند از چشم انداز زیبا خلیج سالرنو لذت ببرند.

هتل بلومند

هتل بلموند

هتل گراند مینروا،فلورانس

این هتل در مرکز شهر فلورانس واقع شده است. و در پشت بام هتل استخر روباز وجود دارد که باعث جذب مسافران در طول فصل های گرم می باشد. هتل گراند در کنار پیاتزا سانتا ماریا نولا که تازه بازسازی شده است قرار دارد، و یک هتل چهار ستاره لوکس محسوب می شود.به دلیل اینکه در لوکیشن خاصی قرار دارد امکان دسترسی به بیشترین جاذبه های تاریخی شهر وجود دارد. طبقه ششم این هتل چشم انداز زیبایی از شهر فلورانس و اطراف آن شهر را نشان می دهد.

هتل گراند

هتل گراند

 

هتل گروتا پالازس،پولیا

این هتل از صخره ها و غار های کنده کاری شده ساخته شده است و منظره ی آن دریای آدریاتریک می باشد. هتل گروتا در شهر پولینانو آماره قرار دارد. هتل داخل یک غار بزرگ سنگ آهکی قرار دارد. رستوران گروتا مهم ترین بخش هتل است. 25 اتاق و سوئیت دارای چهار ستاره کوچک می باشند.

هتل

هتل گروتا

هتل تیمئو،تائورمینا

یکی از بهترین هتل های جهان به شمار می آید، که در مرکز تپه های تائورمینا و در کنار تئاتر یونان باستان قرار دارد. هتل های بزرگ پنج ستاره تیمئو نه تنها زیبایی کلاسیک دارد بلکه چشم انداز زیبا از کوه اتنا و ساحل آتشفشانی سیسیل که از تراس های هتل قابل مشاهده است.

هتل کاستلو دی کاسل،توسکانی

توسکانی مکانی مناسب برای گذراندن روزها در کنار استخر یک هتل لوکس می باشد. این هتل در نزدیکی شهر فلورانس و سی ینا قرار گرفته است. هتل کاستلو بسیار بزرگ در املاک درختان زیتون و درختا انگور، در بالای یک تپه، در اطراف یک قلعه ی بزرگ اخیرا بازسازی شده است.

هتل

هتل کاستلو

هتل هاسلر،رم

یکی از معروف ترین هتل های دنیا است و در بالای تپه های اسپانیایی شهر رم واقع شده است.  این پله ها یکی از جاذبه های گردشگری است. این هتل مربوط به قرن 19 می باشد که اخیرا بازسازی شده است، و یک هتل ارزشمند قدیمی به شمار می رود.

هتل

هتل

هتل سزار آگوستوس،کاپری

از نظر چشم انداز، مناظر زیبا هتل های محدودی می توانند رقابت کنند. سزار در فراز صخره ای در خلیج ناپل قرار دارد. سزار آگوستوس قبلا محل اقامت خانواده سلطنتی روسیه بوده است، و دارای چشم انداز وسیع از کوه آتشفشان وزوو در جنوب ایتالیا و خط ساحلی کاپری است.

غذا های ایتالیا

پاستا

این غذا در ایتالیا مقدس است. در رستوران های ایتالیا بشقاب اول و دوم وجود دارد. بشقاب اول شامل پاستا می شود و اول آن را می آورند تا میل کنید، و بعد آن بشقاب دوم که شامل دیگر غذا هاست سرو می شود.

پاستا ایتالیایی

پاستا ایتالیایی

پیتزا

بعد از پاستا; پیتزا است که ایتالیایی ها به آن افتخار می کنند. پیتزا های ایتالیایی در تنور سنگی و به سبک سنتی درست می شود. پیتزاهای ایتالیا معمولا خمیری نازک دارند و مواد کمتری در آن استفاده می شود. این نوع پیتزا نقطه مقابل پیتزاهای آمریکایی است. پیتزا مارگاریتا نماد پرچم ایتالیا است. آنها عاشق پیتزای مارگاریتا هستند، و برای خوردن یک پیتزای خوب شهر ناپل را معرفی می کنند.

پیتزا ایتالیایی

پیتزا ایتالیایی

ریسوتو

نوعی برنج دانه درشت است; که در شمال ایتالیا کشت می شود. ریسوتو را نیز مانند پاستا با سس های مختلف می پزند. خامه از مواد مهم و اصلی این غذا است.

ریسوتو

ریسوتو

راویولی

شبیه دامپینگ های جینی است. نوعی لازانیای لقمه ای است; با این تفاوت که لایه ی نیست و شبیه پیراشکی های کوچک است.

راویولی

آرانچینی

یک غذای خوشمزه و جذاب است. که برنج را به صورت گرد و توپی در می آورند; سپس درون آن را با سس گوجه، پنیر موتزارلا و نخودفرنگی پر می کنند.

رستوران کباب

رستوران کباب;در رم ایتالیا انواع غذاهای ایرانی را دارد، و بیشتر مردم به دلیل کباب کوبیده اش به اینجا می روند.

برای رفتن به تور گردشگری ایتالیا اینجا کلیک کنید.