کجای استانبول بریم خرید؟

مراکز خرید استانبول

استانبول از جمله شهرهایی ست که گردشگران فراوانی را برای خرید به سمت خود می کشاند. مردم ایران در سال های قبل، برای خرید انواع کالا به خصوص پوشاک به این کشور بسیار سفر کرده اند. در این مقاله با برخی از بهترین و متنوع ترین مراکز خرید این شهر ترکیه آشنا می شویم.

مرکز خرید استار سینی اوتلت

اگر به دنبال کالای خوب و قیمت مناسب هستید؛ مرکز خرید استار سینی اوتلت، یکی از مکان هایی ست که باید از آن دیدن کنید، دلیل محبوبیت این مرکز خرید در بین گردشگران می تواند نزدیکی آن به فرودگاه آتاتورک نیز باشد.

استار سینی اوتلت در سال 2016 تاسیس شده است، که تاکنون توانسته خود را جزو اولین های لیست مرکز خرید افراد مختلف قرار دهد.

آدرس: استانبول، محله‌ی ینی‌بوستای مرکزی، مرکز خرید استار سیتی اوتلت

مرکز خرید استار سینی اوتلت

 پالادیوم استانبول

مرکز خرید پالادیوم استانبول از جمله جاهایی است که اگر نروید سرتان کلاه می رود. چیزی که آن را متمایز کرده است، معماری قشنگ آن است. این مرکز در نیمه ی آسیایی ترکیه جا گرفته است. در کنار این مرکز خرید، سرگرمی های متنوع دیگری نیز می بینید، و می توانید ساعت ها سرگرم شوید. همچنین حدود بیست رستوران،

آماده ی پذیرایی از شما عزیزان هستند.

آدرس: استانبول، آتاسهیر، ینی ساهارا | خیابان هالک شماره ۸، محله باباروس، پالادیوم استانبول

پالادیوم

مرکز خرید اُپرمیوم اوتلت

مرکز خرید اُپرمیوم اوتلت دارای دو شعبه در کشور ترکیه است، که یکی از آنان در استانبول قرار دارد. این مرکز خرید در محله ی آتاشِهیر است، که یکی از گرانترین محله های استانبول است. اگر به دنبال خرید برندهای خاصی هستید به این قسمت بروید، در غیر این صورت به این مرکز قیمت بالا نروید.

آدرس: استانبول، محله‌ی آتاشهیر، مرکز خرید اپرمیوم اوتلت

مرکز خرید اُپرمیوم اوتلت

مرکز خرید جواهر استانبول

تصور آن را کنید 350 فروشگاه برای خرید انواع جواهرات را در کنار هم ببینید، حیرت انگیز است. این یکی از ویژگی های مرکز خرید جواهر استانبول است که دیدن آن را به تمام طرفداران جواهر پیشنهاد می کنیم.

آدرس: ترکیه، استانبول، منطقه‌ی شیشلی، محله‌ی ماییس، جاده‌ی بیوک دره، مرکز خرید جواهر استانبول

مرکز جواهرات

استانبول مال

یکی از معروف ترین جاهایی که برای خرید می توانید بروید، استانبول مال است. این مرکز قیمت نسبتا مناسب و تنوع بالایی در عرضه ی انواع کالا دارد.

آدرس: استانبول، منطقه‌ی بشیکتاش، محله‌ی ضیا گوکالپ، خیابان سلیمان دمیرل، مال آف استانبول

استانبول مال

مرکز خرید زورلو استانبول

اگر برای پیدا کردن برندهایی مثل Brooks Brothers, Industrie Denim , Lanvin, Stella McCartney و Superdry، دنبال مرکز خرید می گردید، مرکز خرید زورلو جایی ست که تمام این برندها را در آن می توانید، پیدا کنید.

این مرکز، 180 فروشگاه، 14 سینما و انواع رستوران های بین اللملی وجود دارد.

آدرس: استانبول، منطقه بشیکتاش، محله لوازیم، خیابان کورو

مرکز خرید زورلو استانبول

خیابان استقلال

معروف ترین و محبوب ترین خیابان;برای خرید اجناس ترکی در بین ایرانیان، خیابان استقلال است. که در منطقه Beyoglu واع شده است.

در این خیابان کفش،کیف، لباس و … با بهترین قیمتی که دارند;وجود دارند.

اگر در استانبول به خیابان استقلال نروید انگار که در پاریس به شانزلیزه پا نگذاشته اید. میزان تردد در آخر هفته ها به سه میلیون نفر می رسد.

خیابان استقلال

مرکز خرید ایستینیه پارک استانبول

مرکز خرید ایستینیه پارک استانبول، با کلاس ترین مرکز خرید در این شهر است. اینجا 300 مغازه ی لوکس را داراست که در 4 طبقه ی بزرگ قرار دارند. اما نگران قیمت ها نباشید. قیمت های پایین هم در این مرکز خرید جا دارند.

اگر قصد خرید کالایی را هم ندارید از آکواریوم این مرکز دیدن فرمایید. چرا که طولانی ترین تونل آبی دنیا همین جاست و ده هزار گونه از آبزیان در اینجا هستند.

آدرس: استانبول، سرییر، خیابان کادسی، محله پینار

مرکز خرید ایستینیه