10 هتل برتر برای حیوانات خانگی

 

همان طور که می دانید مسافرت با حیوان خانگی،نگرانی های خاص خود را دارد. از چک کردن قوانین و مقررات کشور مقصد،ایرلاین،هتل ها هنگام برنامه ریزی سفر گرفته تا استرس های جانبی در هنگام اجرای سفر… در مسافرت با حیوان خانگی تان،انتخاب هتلی که اقامت خوبی را برای حیوان شما رقم بزند یکی از مهم ترین مسانل است. ما در اینجا 10 هتل برتر برای حیوانات خانگی تان را به شما معرفی می کنیم:

The Peninsula Hotel, New York, USA.1

این هتل 5 ستاره، جای خواب و کاسه غذای برند پنینسولا برای حیوانات خانگی تعبیه کرده است و هنگام خوش آمدگویی برای آنها ظرف آب می دهد. در صورتی که در این هتل لوکس،سونیت رزرو کنید، به جز موارد فوق، قلاده،افسار،سربند،حوله و اسباب بازی این برند محبوبنیز به حیوان خانگی شما اختصاص داده می شود.

رزرو سونیت های این هتل امکان اقامت کاملا رایگان را برای ماکسیمم یک حیوان خانگی تا وزن 29 کیلوگزم فراهم می کند.

سگ بامزه با لوازم مارک دار peninsula

 

2.Hotel Nikko, San Francisco, USA

در کل امریکا،شهر سانفرانسیسکو به عنوان شهر برتر از نظر اهمیت به سگ ها انتخاب شده است و هتل نیکو علاوه بر اینکه در لیست 10 هتل برتر جهان برای حیوانات خانگی قرار گرفته ،به عنوان هتل برتر شهر سانفرانسیکو نیز برگزیده شده است.

هنگام چک این هتل به پت شما جای خواب گرم ونرم،کاسه غذای قابل حمل و وسایل سرگرمی دیگری داده می شود. در طبقه فوقانی هتل فضای سبزیست که برای سگ ها ایجاد شده است. در آن، می توانید از هتل توپ تنیس درخواست کنید و سگ شما به راحتی بدود و با شما بازی کند. کنار آن ماشین برقی ای وجود دارد که برای عکس فوق العاده است.

علاوه بر همه ی موارد، هتل یک سگ تعلیم دیده به عنوان یکی از پرسنل هتل دارد که مسنول مدیریت سرگرمی مسانل مربوط به حیوانات خانگی هتل است. در حالت عادی پشت میز رسپشن قرار دارد و در صورتی که نباشد مطمننا ئر حال اجرای وظایفش است. اگر تمایل داشته باشید می توانید با اپراتور تماس بگیرید و وقت تعیین کنید تا طبق تایم مورد نظر به اتاق شما یا محوطه طبقه فوقانی بیاید و با شما یا حیوان خانگی شما همبازی شود.

بازی حیوانات خانگی در فضای سبز روف تاپ هتل برتر Nikko

 

3. The Langham Hotel, Sydney, Australia

این هتل تنها هتل لوکس در سیدنی است که محبوب حیوانات خانگیست.هتل برنامه ی خاصی ویژه حیوان خانگی به هر اتاق ارانه می دهد و بر اساس آن به حیوان خانگیتان ظرف غذایی شامل مواد غدایی تازه از پیاز،سیر و اسیدها داده می شود. برخی از ظرف ها شامل تخم بلدرچین،سالمون گریل شده و استیک بیف هستند. حیوان خانگی شما هنگام چک این یک کیف حاوی جای خواب مخصوص،کاسه غذا و آب و وسایل سرگرمی دریافت می کند. توجه داشته باشید که وزن سگ ها نباید بیشتر از 20 کیلوگرم باشد و نباید تنها در اتاق باشند.

حیوان خانگی خوابیده روی زمین لوکس هتل برتر

4. 12 Apostles Hotel, Cape Town, South Africa

این هتل 5 ستاره نیز یکی دیگر از هتل های معروف جهان است که به همان اندازه که به شما اهمیت می دهد به حیوان خانگی شما نیز توجه می کند.

این هتل قانون خاصی دارد که فقط به سگ هایی اجازه اقامت می دهد که قد آن ها تا زیر زانو باشد وهنگام صرف غذا به آنها اجازه ی حضور در رستوران هتل را نمی دهد. برای حیوانات خانگی منوی ویژه دارد که اگر سگ دارید برگر شترمرغ و اگر گربه دارید سالمون و تخم مرغ می تواند انتخاب مناسبی برایشان باشد.

کاسه غذا و کلید اتاق گربه و سگ روی میز هتل برتر دنیا

5. Hotel Cappuccino, Seoul, South Korea

این هتل،علاوه بر سرویس ظرف غذا،آب،وسیله سرگرمی و جای خواب، سرویس نظافت دندان و لباس خواب نیز به حیوتن خانگی شما اختصاص داده است.هتل تنها 2 سگ که هرکدام وزن کمتر از 10 کیلوگرم دارند را می پذیرد. هتل بخشی از درآمد خود را به سازمان حقوق حیوانات کره جنوبی وقف میکند.

سرویس تولد سگ شما در هتلهای برتر دنیا

6. Capella Singapore

رتبه ی ششم از 10 هتل برتر دنیا برای سفر با حیوانات خانگی شما به این هتل ریزورت و ساحلی خیلی خوب تعلق دارد. ساحل پالاوان یک ساحل بی  نظیر برای قدم زدن سگ هاست. این هتل یکی از 5 هتل برتر آسیا برای حیوانات است. شما در هر لحظه که احساس نیاز کردید می توانید با مشاور شخصی خود ارتباط حاصل نمایید تا راهنمایی های لازم را بگیرید. سگ ها و گربه های کمتر از 6 کیلوگرم به صورت کاملا رایگان می توانند در این هتل اقامت داشته باشند.

ساحل و آرامش مسافر و پت خانگی در هتل برتر دنیا

7. Jumeirah Living World Trade Centre Residence, Dubai, UAE

دبی همواره یکی از شهرهای لاکچری جهان محسوب می شود.بعید نیست که این آپارتمان های سوپر لوکس مقابل جمیرا بیچ در لیست 10 هتل برتر برای حیوانات خانگی هستند. این هتل می تواند اقاکتی بی نظیر را برای شما و پت شما رقم بزنند. هنگام چک این به حیوان شما نوشیدنی خوش آمدگویی داده می شود و می توانید از هتل بخواهید حیوان شما را به پیاده روی ببرد. در مینی بار خود نیز غذاهایی برای حیوان شما قرار داده شده است.

اتاق هتل برتر دبی جمیرا برای حیوان خانگی

8. Fairmont Hotel, vancouver, Canada

این هتل به قلعه ی این شهر معروف است. از بدو ورود شما به هتل به سگ شما نیز به طور سلطنتی و ویژه خوش آمدگویی می شود و سگ های تعلیم دیده به نام های Elly و Ella  این کار را می کنند. این هتل لوکس، پک ویژه ای شامل قلاده ی چرم گرانقدر،افسار خاص داده می شود.علاوه بر آن یک ساعت عکاسی رایگان از سگ شما،سرویس رفت و برگشت رایگان به پارک سگ ها،وسایل سرگرمی و اسباب بازی نیز داده می شود.هرزمان که خواستید می توانید از منوی غذایی ویژه سگ ها، گوشت دنده و عصاره الکل یا مرغ کباب شده و جو و سبزیجات خام سفارش دهید.

یک حیوان خانگی سگ خوابیده در هتل برتر ونکوور

9. Las Ventanas Al Paraiso, Los Cabos, Mexico

پرسنل این هتل فکر همه چیز را که ممکن است طی اقامت در آن شما یا حیوان خانگیتان به آن نیاز دارید کرده است. شما یک پیشخدمت اختصاصی در اختیار دارید که می تواند سگ شما را بهساحل یا باغ پر از گل ببرد و به او غذای ویژه از منو بدهد. شما حتی می توانید کاباناهای کنار ساحل را برای سگ خود برای مدتی رزرو کنید.

مرد مراقب حیوانات خانگی در هتل برتر دنیا

The Ritz-Carlton, Bachelor Gulch, Avon, Colorado .10

در بدو ورد شما ضمن خوش آمدگویی گرم از شما و حیوان خانگیتان، یک کوله پشتی شامل مخمل خواب و وسایل سرگرمی داده می شود. مسافرین این هتل علاقه زیادی به برنامه جمعه شب ها دارند که مخصوص سگ هاست. جمعه ها یک بوفه از سرگرمی های متنوع برای سگ ها وجود دارد کمه هر سگ می تواند 2 بار برای تفریح به آنجا برود.وقتی سگ شما خسته به اتاق باز می گردد با جای خواب مخمل و بزرگ خود مواجه می شود که روی آن کمی می خوابد و می توانید از اسپا برای او سرویس ماساژ در اتاق بخواهید.

حیوان خانگی لاکچری مقابل شومینه در هتل برتر دنیا

همان طور که ملاحظه کردید 10 هتل برتر برای حیوانات خانگی معرفی شده بر اساس استانداردهای جهانی و طبق نظر کلیه ی مسافران اعلام گردیده است. چنان چه مقصد شما بین مقاصد بالا نبود یا اگر هتل های فوق را به هر دلیلی نپسندیدید می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا متناسب با بودجه در نظر گرفته شده شما و قوانین هتل های مورد علاقه تان بهترین پیشنهاد را به شما عزیزان ارائه دهند و هماهنگی های لازم را با هتل انجام دهند تا سفری به یادماندنی داشته باشید.