شهربازی کیدزانیا در دبی

آشنایی با شهربازی کیدزانیا در دبی  kidzania

شهربازی کیدزانیا در یکی از طبقات بزرگترین مرکز خرید  دبی به نام دبی مال قرار گرفته است . که در واقع تجربه ای از زندگی واقعی را با کلی هیجان همراه کلی مهارت های آموزشی برای کودکان به همراه دارد. و اکثر خانواده هایی که دارای فرزند هستند در این شهربازی دنیای جدیدی را به کودکانشان هدیه می دهند.

 ما در آژانس هواپیمایی چیستا نوید سفر ، شما عزیزان را با کیدزانیا آشنا میکنیم و امیدواریم که از این اطلاعات استفاده کنید و با سفر به دبی همراه فرزندتان از این دنیای دیدنی لذت ببرید.

شهربازی کیدزانیا یکی ازبکی از بزرگترین مراکز تفریحی وسرگرم کننده برای کودکان است که کودکان همراه والدین خود با کارت شناسایی بلیط ورود تهیه می کنند و سپس کارت شناسایی برای هر کودک صادر می شود و پس از ورود کودکان به این شهربازی دیگر بدون والدین خود اجازه خروج ندارند پس هیچ جای نگرانی برای خانواده ها وجود ندارد و امنیت کامل را برای شما محیا نموده اند. در این مجموعه علاوه بر باز ی و سرگرمی مهارت های زیادی را به کودکان با رده سنی 4 تا 12 سال آموزش می بینند و با اطلاعات مفیدی در رابطه با شغل مورد علاقشون در آینده ، پول درآوردن و کسب درآمد، قوانین و مقررات زندگی در شهرها، انجام کارهای گروهی و دست جمعی، ایجاد حس همدلی و احساس مسئولیت در خود را تقویت می کنند و با کلی تجربه لذت بخش از این مجمعه خارج میشوند.

بطور مثال این مجموعه بستری را فراهم کرده تا کودکان شغل مورد علاقه خود را در قالب یک بازی در بین هفتاد شغلی که در آنجا وجود دارد، دنبال کنند و تا حدودی با واقعیت های آن آشنا شوند مثل آتش نشانی- پزشکی- ساخت و ساز-آشپزی و خلبانی و ….

اینکه کودکان با توجه به سلیقه و علایق خود شروع به آشپزی می کنند و لباس شغل مورد نظرشان را به تن کرده و در قالب آن شغل شروع به بازی کرده

و لباس مورد نظر آن شغل را بر تن کنند و در ازای خدماتی که ارائه می دهند حقوق بگیرند. اما جالبیت ماجرا در اینجا تمام نمی شود وکودکان می توانند با پولی که به دست می آورند به فروشگاه و رستوران بروند خرید کنند و حتی در بانک کیدزانیا اقدام به سپرده گذاری پول هایشان بکنند. کودکان بعد از تهیه بلیط و وردشون به این این مجموعه 50 کیدزوز دریافت میکنند و با آن میتوانند مواد خوراکی یا اسباب بازی محبوبشون رو در بین گزینه هایی که برای خریدشان هست انتخاب کنند و از این حس استقلال لذتببرند.

برای ورود کودکان به  این مرکز تفریحی ابتدا به سمت فرودگاه بین المللی کیدزانیا راهنمایی می شوند و در آن جا چک این انجام شده و پس از عبور از دستگاه های ایکس ری، چکی به ارزش ۵۰ کیدزوز دریافت میکنند و بعد بچه ها با چک ۵۰ کیدزوزی خود به بانک کیدزانیا بروند تا آن را نقد کنند و یا با باز کردن حساب، کارت اعتباری بگیرند و بعد این بچه ها هستند که تصمیم می گیرند پول را خرج کنند، آن را نگه دارند و یا کدام شغل را انتخاب کنند. در هر صورت پس از تمام شدن پول، کافیست شغلی برای خود پیدا کنند و به ازای عملکردشان در شغل هایی که علاقه دارند دستمزد می گیرند.

ورودی و تهیه بلیط برای کودکان زیر دو سال رایگانه و لی برای افراد با رده سنی بالاتر رده سنی 2 تا 3 سال، رده سنی 4تا 16 و رده سنی 17 تا 64 مبلغ های پرداختی متفاوت خواهد بود واگر بلیط را بصورت آنلاین خریداری نمایید مبلغ کمتری را نسبت به خرید بلیط حضوری پرداخت می نمایید.

کیدزانیا- دبی مال

کیدزانیا- دبی مال

کیدزانیا- دبی مال

کیدزانیا- دبی مال

کیدزانیا- دبی مال

کیدزانیا- دبی مال

کیدزانیا- دبی مال

کیدزانیا- دبی مال

کیدزانیا- دبی مال

کیدزانیا- دبی مال

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید